Avukat Melis Ektirici

Hakkında

Melis Ektirici İstanbul’da doğmuştur. Lise öğrenimimi ingilizce ve almanca eğitim veren Bahçeşehir Koleji’nde 2009 yılında onur derecesiyle bitirdikten sonra lisans eğitimine 2013 yılında %30 İngilizce Hukuk olarak eğitim veren Altınbaş Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamıştır. Lisans eğitimimin ardından 2020 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi’nde Özel Hukuk alanında Yüksek Lisans programına başlamıştır.

2019 Şubat ayında Sözleşme Hazırlama ve İnceleme Teknikleri seminerine, Mart 2019’da İnsan Kaynaklarında Kişisel Veriler seminerine aynı şekilde Mart 2019’da Altınbaş Üniversitesi’nin düzenlediği Ticaret Hukuku Günleri-Şirketler Topluluğu konulu seminer ve daha birçok sempozyum, eğitim ve seminere katılmıştır.

Türkiye’nin ileri gelen hukuk bürolarında lisans eğitimine devam ederken yaz aylarında belirli zamanlar staj yapmıştır. 2019 tarihinde Tekcan Hukuk Bürosu’nda çalışmaya başlamış ve Kasım 2019’da İstanbul Barosu’na kayıtlı stajyer avukat olarak yasal stajını başlatmıştır.

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Ticaret Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Yabancılar Hukuku, İş Sağlığı ve Güvenliği ve Aile Hukuku alanlarında çalışmalar yapmaktadır.

melis ektirici

Av. Melis Ektirici

Dünya Ticaret Merkezi, EGS Park
B3 Blok No:44 Bakırköy/İSTANBUL
Telefon: +90 532 211 57 25
Email: info@tekcan.av.tr

TOP